Pressesenter

Under finnes alle pressekontakter for Byggma ASA og alle merkevarene.

KONTAKT PRESSE KONSERN

Geir Drangsland
Konsernsjef   
Mobil 92 88 58 62   
E-post: Geir.Drangsland@byggma.no

 

 

KONTAKT PRESSE HUNTONIT

Roy Kenneth Grundetjern    
Adm.dir 
Mobil +47 90 52 17 76    
E-post: roy.kenneth.grundetjern@byggma.no

Halvor Coward Olsen   
Salgsdirektør
Eksport Masonite, Forestia og Uldal 
Mobil +47 90 06 29 57    
E-post: HalvorCoward.Olsen@byggma.no

Kjell Torland
Produktsjef    
Mobil +47 91 19 80 25    
E-post: kjell.torland@byggma.no 

 

 

KONTAKT PRESSE FORESTIA

Terje Sagbakken
Adm.dir   
Mobil +47 95 78 24 95   
E-post: terje.sagbakken@byggma.no


Kristian Mikalsen 
Salgsdirektør 
Mobil +47 95 77 22 75    
E-post: kristian.mikalsen@byggma.no

Oddvar M. Grønsberg
Produktsjef   
Mobil +47 91 75 67 17  
E-post: oddvar.gronsberg@byggma.no

 

 

KONTAK PRESSE BELYSNING

Tore Hansen
Adm.dir.         
Mobil +47 91 56 74 83    
E-post: tore.hansen@byggma.no

Morten Jonassen
Markedsdirektør  
Mobil: +47 97 03 76 21
E-post: morten.jonassen@byggma.no

 

 

KONTAKT PRESSE ULDAL

Atle Uldal
Fabrikksjef Uldal Birkeland         
Mobil +47 91 33 14 78    
E-post: atle.uldal@byggma.no

Tom Bratland
Fabrikksjef Uldal Varhaug 
Mobil +47 91 60 37 28
E-post: Tom.Bratland@byggma.no


Tore Hansen
Adm.dir Uldal     
Mobil +47 90 18 85 21    
E-post: tore.hansen@byggma.no

 

 

KONTAKT PRESSE MASONITE

Atle Arctander
Daglig leder     
Mobil +47 90 98 15 30    
E-post: atle.arctander@byggma.no

 

 

MARKED

Torunn Mangseth
Marketingsjef    
Mobil +47 91 35 61 03    
E-post: torunn.mangseth@byggma.no